Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
  :)
 

Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadach


05-250 Radzymin,
e-mail: zawady@ospradzymin.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadach


05-250 Radzymin,
e-mail: zawady@ospradzymin.pl
 Witamy na stronie!
INFORMACJE, PORADY, ...
Po pierwsze - ubieraj się ciepło, w kilka warstw odzieży tak, by łatwo było zdjąć sweter, gdy się spocisz w trakcie np. wysiłku. Załóż kalesony, nieprzewiewną kurtkę z kapturem, czapkę, szalik, rękawiczki. Załóż nieprzemakalne buty.
  WIĘCEJ..
KRONIKA WYDARZEŃ
WALECZNI JAK RADZYMIN...
- Dąbrówka. VI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Drużyn OSP.

Cztery młodzieżowe drużyny pożarnicze, jedna drużyna kobieca i dziesięć zespołów męskich. W minioną niedzielę, 18 września w Dąbrówce wszystkie miały jeden cel: Wywalczyć przed publicznością miano najsprawniejszej jednostki OSP w powiecie wołomińskim!   WIĘCEJ..
22.01.2011
ZAWADY- STRAŻACKA JEDNOMYŚLNOŚĆ !
// Rafał S. Lewandowski
Solidni, profesjonalni a do tego jednomyślni. Tak można powiedzieć o strażakach OSP Zawady, którzy w przedostatnią sobotę stycznia jak jeden mąż głosowali nad udzieleniem absolutorium Zarządowi swojej jednostki.
Przyzwyczailiśmy się do tego, aby Walne Zebrania Sprawozdawczo - Wyborcze kojarzyć z burzliwą debatą i emocjami. Jednakże to, co jest regułą w większości organizacji i stowarzyszeń, nie znalazło zastosowania w przypadku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawadach.  WIĘCEJ..
Dnia 11 listopada strażacy z OSP Zawady uczestniczyli w radzymińskich obchodach odzyskania Niepodległości.
  WIĘCEJ..
Miniona sobota, 11 grudnia okazała się dla społeczności niewielkiej wsi Zawady w gminie Radzymin prawdziwym świętem. Tego dnia, przy udziale licznie przybyłych gości dokonano uroczystego przekazania i poświęcenia nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego Renault Midlum dla OSP Zawady.
Trudno przecenić rangę i doniosłość sobotnich wydarzeń dla społeczeństwa zamieszkującego tą część gminy Radzymin.   WIĘCEJ..
przeznaczone dla najnowszych przeglądarek (IE>6; Firefox>4,...). Jeżeli nie używasz takiej, to czas ją zainstalować...